Висновок регуляторного впливу проекту регуляторного акту "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік"

ВИСНОВОК

щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акту

«Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на 2020 рік»

Розробник проекту регуляторного акту: планово-бюджетна комісія з питань соціально-економічного розвитку села.

1. Відповідність проекту регуляторного акту принципам державної регуляторної політики, встановленим статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»:

Проект регуляторного акту відповідає принципам державної регуляторної політики, а саме: доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, передбачуваності, прозорості та врахування громадської думки.

2. Відповідність проекту регуляторного акту вимогам статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»:

Проект регуляторного акту відповідає вимогам статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо підготовки аналізу регуляторного впливу.

3. Узагальнений висновок:

Враховуючи проведену експертизу, проект регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік», відповідає вимогам ст. ст. 4, 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Голова постійної планово-бюджетної комісії

з питань соціально-економічного розвитку села              І.А. Голубенко