ВИСНОВОК

щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акту

«Про встановлення туристичного збору на 2019 рік»

Розробник проекту регуляторного акту: постійна комісія з питань фінансів та планування бюджету.

1. Відповідність проекту регуляторного акту принципам державної регуляторної політики, встановленим статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»:

Проект регуляторного акту відповідає принципам державної регуляторної політики, а саме: доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, передбачуваності, прозорості та врахування громадської думки.

2. Відповідність проекту регуляторного акту вимогам статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»:

Проект регуляторного акту відповідає вимогам статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо підготовки аналізу регуляторного впливу.

3. Узагальнений висновок:

Враховуючи проведену експертизу, проект регуляторного акту «Про встановлення туристичного збору на 2019 рік», відповідає вимогам ст. ст. 4, 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Голова постійної планово-бюджетної комісії

з питань соціально-економічного розвитку села              І.А. Голубенко