Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Козичанської сільської ради на 2020 рік»

Проект регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Козичанської сільської ради на 2020 рік».

Розробник проекту – планово-бюджетна комісія з питань соціально-економічного розвитку села.

Мета проекту - встановлення на території Козичанської сільської ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 08053 вул. Вишнева,1 с. Козичанка Макарівський район Київська область.

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення на сайті Козичанської сільської ради.

26 квітня 2019 року