Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Козичанської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на 2019 рік»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики, на офіційному сайті Козичанської сільської ради: http://kozychanka.rada.gov.ua та інформаційному стенді розміщено повідомлення про оприлюднення регуляторного акта, проект регуляторного акта - проект рішення Козичанської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на 2019 рік» та аналіз та висновок його регуляторного впливу.

Адреса розробника проекту, до якого належить надсилати зауваження і пропозиції та при необхідності ознайомитися з додатковими матеріалами:

Козичанська сільська рада, поштова адреса: 08053, Київська область, Макарівський район, с. Козичанка, вул. Вишнева,1,  телефон: 2-42-42.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня офіційного оприлюднення.